Франциско Гомес

Франциско Гомес (Francisco Gomez) — британський хореограф, визнаний майстер танцполу і один з наймодніших представників танцювальної індустрії нового покоління. Один з чотирьох суддів проекту «Танцюють всі», а також відповідного британського проекту So You Think You Can Dance (UK).

Народився відомий хореограф 4 лютого 1985 року, за знаком зодіаку — Водолій.  Танцювати розпочав в 11 років, професійно — з 16-ти.

Мама Франциско Гомеса була танцівницею, тому танцювати він почав ще з раннього дитинства. Знає англійську та іспанську мови, трохи німецьку.   У 11 років, навчаючись у школі, Франциско потрібно було зробити вибір між театром і футболом, і, звісно, він обрав театр.

Коли Франциско виповнилося 16 років, він вперше поїхав до Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. Він витрачав усі гроші на тренування і поїздки, ночував на підлозі в різних квартирах — все заради того, щоб потренуватися з відомими хореографами і вже в 17 компанія 2XS-UK почала своє існування.

Франциско Гомес обіймає в ній посаду арт-директора.Також в 2013 році він був хореографом 10 сезону британського шоу «The X Factor». Він працював з такими зірками як Фергі, Мадонна, Шуга Бейбс, Pink, також мав контракт з компанією Nike, робив для них проморолики, також працював з Полою Абдул, Шеггі, Кайлі Міноуг.

Зараз Франциско працює над своєю лінією одягу «Don Plastico», яку планує продавати і в Україні.

Портфолио